Poznaj restaurację

mon balzac

MON BALZAC – TO POPULARNY I LUBIANY LOKAL PRZY ULICY CHMIELNEJ, NA WYSPIE SPICHRZÓW W CENTRUM STAREGO MIASTA. Lokal jest czynny od 7.30 do późnych godzin nocnych…

Zachęcamy Państwa do skosztowania dań z naszego menu, dla którego inspiracją pozostaje kuchnia europejska. Proponujemy śniadania, lunche, spotkania przy obfitym antipasti oraz bogaty wachlarz kaw i herbat. Popołudnia i wieczory to czas spotkań towarzyskich, kolacji i odprężenia – gdzie uzupełnieniem menu stanie się repertuar karty win i alkoholi. Potrawy z menu Mon Balzac przygotowywane są na bieżąco ze świeżych produktów, zamawiane u stałych Dostawców, również w oparciu o produkty sezonowe. Szefem Kuchni od lat, niezmiennie pozostaje Łukasz Ciesiński.

Każdego dnia konsumpcję i atmosferę restauracji umili delikatna muzyka w tle, natomiast od czwartku do soboty wzbogacamy ją o muzykę graną na żywo na pianinie, gitarze lub skrzypcach oraz śpiew. Od wielu lat aranżujemy dla naszych Sympatyków wieczory z muzyką bluesową, rockową oraz klasyczną. Mamy nadzięję, że Mon Balzac zaskoczy i Państwa – nie tylko smakami kuchni, ale również swym klimatycznym wnętrzem. To przestrzeń dla koneserów jak i amatorów swobody oraz relaksu. Załoga Mon Balzac pamięta o tym, że to właśnie nasi Goście stali się współtwórcami atmosfery tego miejsca.

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki